BGŻOptima daje wysoki procent na Lokacie Bezkarnej

BGŻOptima daje wysoki procent na Lokacie Bezkarnej

BGŻOptima rozpoczęła kampanię promocyjną Lokaty Bezkarnej. Osoby, które zdecydują się na otwarcie takiego depozytu mogą zyskać aż 4 proc. w skali roku. Oferta skierowana jest do nowych klientów. W spotach emitowanych w radiu brand heros marki – Optymianie – będą opowiadać o… prawdziwej miłości.

Klienci korzystający z lokat często idą na swoisty kompromis pomiędzy atrakcyjnym oprocentowaniem, a koniecznością zamrożenia gotówki. Ci, którzy lokują swoje oszczędności na Lokacie Bezkarnej nie muszą tego robić, bo nasz produkt obok wysokiego oprocentowania – aż 4 proc. w skali roku, daje także gwarancję wypłaty wypracowanych odsetek nawet w przypadku zerwania lokaty – mówi Radosław Kozłowski, dyrektor marketingu Banku BGŻOptima.

Do tej ostatniej cechy produktu nawiązuje hasło najnowszej kampanii marketingowej BGŻOptima „Kto kocha, ten daje, i nie odbiera.” Unikalna konstrukcja produktu zakłada, że klient nawet w przypadku wcześniejszego zerwania depozytu może być pewien, że wypracowane do tego dnia odsetki nie przepadną.

Kampania ma za zadanie zachęcać nowych klientów do skorzystania z oferty BGŻOptima, ale również ugruntować wizerunek marki BGŻOptima, jako specjalisty od oszczędzania w maksymalnie przyjaznej dla klienta formule, opartej na dogłębnej analizie oczekiwań osób korzystających z produktów depozytowych – mówi Radosław Kozłowski. Stawiamy na nasz najbardziej rozpoznawalny produkt – Lokatę Bezkarną, która od lat jest jednym z najlepszych na rynku.

Z oprocentowania na poziomie 4 proc. w skali roku na Lokacie Bezkarnej mogą skorzystać nowi klienci otwierający Konto Indywidualne BGŻOptima, którzy ulokują od 1 000 do 20 000 zł. 3–miesięczną Lokatę można założyć na etapie składania wniosku o konto oszczędnościowe, które prowadzone jest bezpłatnie. Warto podkreślić, że za wszystkie wpłaty i wypłaty z konta BGŻOptima nie pobiera żadnych opłat.

Kampania marketingowa Lokaty potrwa do końca marca i będzie prowadzona w ogólnopolskich stacjach radiowych oraz na największych portalach internetowych.

Kreacje przygotowała agencja Heart&Brain, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Initiative (offline) oraz Performics (online).

Źródło: BGŻOptima

Previous Bank Millennium ponownie uznany za najlepszego dystrybutora produktów strukturyzowanych w Polsce
Next Co Grecja chce od strefy euro? Co rynek chce od FOMC?

Może to Ci się spodoba

Bankowość

Bank Credit Agricole przekonuje młodych, że opłaca się mieć w nim konto

Bank zachęca osoby pomiędzy 18 a 27 rokiem życia do otwarcia 1 Konta. Każdy, kto się na to zdecyduje, może otrzymać od banku premię sięgającą 290 zł albo otrzymać w

Bankowość

Wpłatomaty i wrzutnie ING w siedzibie firmy klienta

ING Bank Śląski przygotował kolejne innowacyjne rozwiązania, ułatwiające wpłacanie gotówki dla klientów korporacyjnych. Mogą oni dokonywać wpłat gotówki bez opuszczania siedziby swojej firmy – urządzenia instalowane są na miejscu. –

Bankowość

Początek 2016 roku przyniósł spowolnienie przychodów największych firm Europy Środkowej

W ubiegłym roku przychody 500 największych firm Europy Środkowej wzrosły o 3,5 proc., co oznacza, że rozwijały się one szybciej niż gospodarki regionu – wynika z badania Deloitte. Początek 2016 roku przyniósł jednak

Bankowość

Atrakcyjność lokat spada, chęć oszczędzania rośnie

Z miesiąca na miesiąc od banków oczekujemy coraz mniej. Zdajemy sobie sprawę, że spadek wartości wypłacanych odsetek jest procesem nieuchronnym. Jednocześnie nasza skłonność do oszczędzania, przynajmniej w sferze deklaracji, jest

Bankowość

Czeka nas strajk pracowników banku BGŻ?

Bank BGŻ podał w raporcie bieżącym z 23 stycznia 2014 roku do informacji, że związek zawodowy pracowników banku może rozpocząć strajk w wyniku planowanych zwolnień grupowych. Zarząd banku nie był

Bankowość

Mobilne nowości od mBanku

mBank uruchamia płatności mobilne NFC. Wznawia też wydawanie karty-naklejki. mBank konsekwentnie rozwija swoją aplikację mobilną na smartfony. Można w niej już otworzyć rachunek, aktywować dostęp do banku, a teraz także