Kwalifikowany podpis elektroniczny do podpisywania i przesyłania deklaracji ZUS
Chcesz szybko i sprawnie załatwiać wszystkie urzędowe i administracyjne formalności? Podpis kwalifikowany to coraz popularniejsze rozwiązanie. Dzięki niemu możesz zaoszczędzić czas – nie musisz stać w kolejkach i podpisywać papierowej dokumentacji. Sprawdź, co to jest podpis kwalifikowany i jak go uzyskać.
Podpis kwalifikowany – co to? Szybkie załatwianie spraw urzędowych
Podpisy elektroniczne to bezpieczny i szybki sposób na dopełnianie wszelkich administracyjnych i urzędowych formalności, np. takich, jak deklaracja ZUS. Często wybierany jest kwalifikowany podpis elektroniczny Autenti, czyli profesjonalny e-podpis, który realizowany jest za pośrednictwem kwalifikowanego urządzenia, czyli specjalnych kluczy kryptograficznych.
Czy wiesz, że podpis kwalifikowany ma taką samą moc prawną, jak podpis własnoręczny? Może z niego korzystać tylko osoba, na którą został wydany, więc to bezpieczne rozwiązanie, które zapewnia poufność danych.
Podpis kwalifikowany Autenti jest wszechstronny – przydaje się do załatwiania spraw urzędowych (ZUS, US, JPK, KRS i JEDZ), administracyjnych, biznesowych (np. związanych z kadrami), ale także do korespondencji zagranicznej. Możesz bez przeszkód załatwiać spawy w instytucjach finansowych, firmach telekomunikacyjnych czy towarzystwach ubezpieczeniowych.
Dlaczego warto korzystać z podpisu kwalifikowanego?
- Szybka procedura – składasz elektroniczny podpis i gotowe. Bez wychodzenia z domu i stania w kolejkach.
- Wygodne rozwiązanie – wystarczy tylko dostęp do internetu, by złożyć podpis kwalifikowany. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych urządzeń.
- Korzystne dla planety – używanie podpisów kwalifikowanych to proekologiczne rozwiązanie, które ogranicza wykorzystanie papieru potrzebnego na drukowanie dokumentacji.
- Usprawnienie obiegu dokumentów – z podpisem kwalifikowanym wiele spraw można załatwić szybciej. Nie musisz przejmować się gromadzeniem i przechowywaniem dokumentów.
Podpis kwalifikowany – jak uzyskać?
Uzyskanie certyfikatu podpisu kwalifikowanego jest proste i szybkie, pozwoli on składać kwalifikowane podpisy.
Jeśli chcesz uzyskać kwalifikowany certyfikat podpisu elektronicznego pozwalający załatwiać sprawy urzędowe, administracyjne, możesz wybrać podpis SimplySign w Autenti, z którym bezpiecznie i szybko dopełnisz wszelkich formalności. Aby uzyskać certyfikat podpisu kwalifikowanego Autenti SimpySign, należy spotkać się z konsultantem online lub osobiście w celu potwierdzenia tożsamości. Podczas spotkania wypełniasz wniosek, Twój kwalifikowany certyfikat podpisu elektronicznego jest aktywowany i gotowe!
Zastanawiasz się, jaka jest cena podpisu kwalifikowanego? Za Autenti SimplySign zapłacisz od 299 zł za rok użytkowania (należy dodać też koszty zdalnej weryfikacji tożsamości). Z Autenti profesjonalnie, bezpiecznie i szybko załatwisz wszystkie sprawy.
Artykuł sponsorowany.
Może to Ci się spodoba
Komisja Europejska i giganci IT walczą z nawoływaniem do nienawiści w internecie
Usuwanie z internetu treści, które łamią prawo, jest oczywiste, muszą być jednak spełnione określone warunki – przekonuje Michał Boni. Projekt ustawy antyterrorystycznej umożliwia blokowanie stron internetowych ze względu m.in. na zagrożenie
Na e-zwolnieniach lekarskich zyskują pracownicy, firmy i ZUS
Z 2 mln zwolnień lekarskich, które co miesiąc wpływają do ZUS-u, nawet 12 proc. jest wystawianych bezzasadnie. E-zwolnienia pomogą szybciej skontrolować zwolnienie. Szacuje się, że oszczędności z tytułu efektywniejszej kontroli sięgną
Wiele firm zainteresowanych startem w przetargach zmieni swoją strategię
Znowelizowana w lipcu ustawa Prawo zamówień publicznych modyfikuje m.in. zasady udzielania zamówień oraz sposób przygotowania i prowadzenia postępowań, promuje też pozaekonomiczne cele zamówień, np. integrację społeczną. W pierwszych tygodniach obowiązywania nowego prawa pojawiło
Przepisy o sprzedaży gruntów rolnych czekają na wyrok Trybunału Konstytucyjnego
Rynek odczuwa wejście w życie restrykcyjnych przepisów o obrocie ziemią. W przypadku nieruchomości, które mogłyby być wykorzystywane do celów innych niż rolne, widać zmniejszenie obrotu. Właściciele nie chcą sprzedawać swoich gruntów, bo cena
Kiedy lekarz musi odpowiadać za swoje czyny?
Praktycznie każdy lekarz, który prowadzi prywatny gabinet opieki zdrowotnej uważany jest za przedsiębiorcę i musi wykonywać wszystkie zobowiązania skarbowe. Poza tym ponosi odpowiedzialność za jakość wykonanych usług oraz pozostawać w
Kiedy można mówić o bezpodstawnym wzbogaceniu?
Zgodnie z obowiązującym w kraju prawem bezpodstawne wzbogacenie jest niedozwolone i właściwie karane. Dotyczy sytuacji, w których korzyści majątkowe uzyskuje się kosztem innych. W jakich przypadkach mówić należy o bezpodstawnym
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!